Nieuwe dirigent

Chrisvdveen

 

Vanaf 2017 staat Chris van der Veen voor ons korps.

Chris van der Veen (1982) startte zijn muzikale carriëre bij streekmuziekschool De Waldsang en brassband Concordia Buitenpost. Op euphonium werden muzikale hoogtepunten bereikt zoals het winnen van de Tjeerd Brouwer Trofee, een tournee door Zwitserland met de NJBB en met Soli Brass naar de Europese Brassbandkampioenschappen in Belfast. De interesse in dirigeren begon tijdens een cursus op het Prins Claus Conservatorium, onder leiding van Alex Schillings. Hierna kreeg Chris les van Klaas van der Woude. Met o.a. de brassbands Concordia, Wanswerd en Soli deo Gloria Blija werden verschillende successen behaald op concoursen en festivals. Naast dirigeren is Chris werkzaam in het onderwijs.

Chr. muziekvereniging Halleluja

Repetitie iedere donderdag

van 19:30 uur tot 21:30 uur

Smidswei 3 Dr. Compagnie

Wie zijn wij

Wij zijn CMV Halleluja en maken muziek in de brassband bezetting.

Volg ons ook op:

   

Contact

Voor informatie over onze vereniging zijn wij als volgt te bereiken:
 info (@) brassbandhalleluja.nl
 Verlaatsdam 5
9231 ME Surhuisterveen